Parigata Resort & Spa

88 termínů
od 27 290 Kč

Parigata Resort & Spa

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Nikko Bali Benoa Beach

12 termínů
od 27 804 Kč

Nikko Bali Benoa Beach

Snídaně

Letecky

Anvaya Beach Resort

5 termínů
od 28 491 Kč

Anvaya Beach Resort

Snídaně

Letecky

Mercure Resort Sanur

1138 termínů
od 28 604 Kč

Mercure Resort Sanur

Snídaně, Polopenze

Letecky

Amaris Hotel Lebak Bene

16 termínů
od 28 790 Kč

Amaris Hotel Lebak Bene

Snídaně

Letecky

Bali - ostrov bohů

16 termínů
od 29 267 Kč

Bali - ostrov bohů

Dle programu

Letecky

Kompletní nabídka Bali * Bali poznávací zájezdy

Benoa * Kuta * Kuta Seminyak * Nusa Dua * Sanur * Tanah Lot * Ubud

Zajímavé stránky

First minute * Last minute * Hotely na pláži * Nejlepší TOP hotely

Německé cestovní kanceláře

Bali - německé cestovní kanceláře

Bali je indonéská provincie. Leží ve skupině Malých Sund, mezi ostrovy Jáva a Lombok. Bali je nejnavštěvovanějším ostrovem Indonésie. Nachází se 3,2 km západně od ostrova Jáva. Od severu k jihu měří přibližně 112 km a od západu na východ 153 km. Největším vrcholem na tomto tajemném ostrově je sopka Agung (3 031 m.n.m.). Díky vulkanické činnosti jsou v této části ostrova pláže s černým pískem. Na jihu se nachází pláže s bílým pískem. Ze středu na východ ostrova se táhne pohoří, Na jihu je krajina rovinatá s množstvím sezóních řek.

Bali - dovolená

Bali „Ostrov bohů“je největší turstickou destinací Indonésie,proslulou nádhernými plážemi, báječnými podmínkami pro potápění a surfing, ale také uměním tance, hudby sochařstvím, malbami, výrobky z kůže a kovotepectvím. Na Bali si zkrátka každý přijde na své, ať se touží potápět, povalovat se na pláži či vystoupat na vrcholky sopek při výpravě za jedním z desítek tisích chrámů a klášterů, které připomínají doby dávno minulé.A neumíte-li si zatím představit, jak se dá tančit každým prstem i očima, po shlédnutí balijské tanečnice to budete vědět naprosto přesně. Slavný balijský tanec démonů Barong vyjadřuje odvěký souboj mezi dobrem a zlem.

Bali - dovolená s dětmi

Bali – užívejte si dovolenou s dětmi. Hrajte si, povídejte, dovádějte, koupejte se, občas se vydejte na nějaký výlet. Čeká tu na Vás několik zábavních parků, akvárií, vodních světů, které Vašim ratolestem poskytnou dostatek zábavy. Dětem se bude líbit v Motýlím parku, kde mají obří motýly, nebo v Opičím lese v Ubudu. Také sloní safari se bude dětem líbit.

Bali - ubytování a strava

Základem indonéské kuchyně je vždy vařená rýže, podávaná nejčastěji s pálivou omáčkou (sambal). Dále jsou velmi oblíbené ryby a mořské plody, kořeněné maso a omáčky. To vše doplňuje široká nabídka ovoce, včetně méně běžných druhů, jako je karambola, mangostan, plody chlebovníku, durian, rambutan atd. Indonéská kuchyně je jednou z nejproslulejších na světě. Jak budete ubytováni,záleží na Vašem výběru a peněžence. Můžete vybírat mezi luxusním hotelem,rodinnou vilkou, nebo levným hotýlkem.

Bali - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se, že pojedete poznávat ostrov Bali. Neztrácejte čas a peníze a navštivte nás. Zajistíme pro Vás velmi ochotně ubytování v místě, které si vyberete. Vyhledáme pro Vás tu nejvýhodnější slevu. Slevu pro rodiny s dětmi, seniory, novomanžele, za odměnu, dovolenou v místě, nebo poznávací, First a Last Minut.

dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali
dovolena 2023 - Bali